fbpx

Opieka marketingowa

Opieka marketingowa to kompleksowa obsługa Twojej firmy we wszystkich sprawach związanych z marketingiem 360. 
Dobieram najlepsze rozwiązania, planuję strategię marketingową.
Zależy mi na sukcesie Twojej firmy, dlatego chętnie dzielę się swoją wiedzą i najnowszymi narzędziami internetowymi. 

Skomponuj własny pakiet opieki marketingowej

Stworzenie nowej strony internetowej, płatność abonamentowa: 50 zł/ miesięcznie

koszt 50 zł / miesięcznie
2
koszt 30 zł/ godzinę

Dodatkowe prace: edycja strony, dodawanie treści, artykułów, produktów, tworzenie konkursów ect


Prace raportowane w/g ewidencji czasu ERP

Facebook/ Instagram

koszt 250 zł / miesięcznie
8
koszt 20 zł za post
8
koszt 10 zł za post
8
koszt 20 zł za post ( budżet reklamowy)

Google/ YouTube

koszt 100 zł / miesięcznie
8
8
Wymagany system do reklam w kwocie 100 zł
koszt 50 zł / miesięcznie
0
Kwota wydana na reklamy

LinkedIn

0
Profil osobisty i firmowy. Koszt 10 zł za post
PodsumowaniePLN 

Stworzymy dowolną stronę internetową: firmową, blog, sklep itd.
Chętnie podejmiemy każde wyzwanie, wspólnie ustalamy layout i funkcje. 
Teraz także w prostym abonamencie 50 zł/ miesięcznie, bez ponoszenia dużych kosztów.

Po prostu możemy zająć się nie tylko "wklepywaniem" postów. Jesteśmy zarówno Twoją "wirtualną asystentką" i asystentem do "zadań specjalnych". Możemy zamówić paczki na święta dla pracowników albo zorganizować event firmowy.

To najbardziej genialne narzędzie jakie używamy w naszej pracy 🙂 Bez tego nawet nie zabieramy się do pracy nad Facebook'iem. System analizuje cały Fanpage i każdego użytkownika, tworząc nowe grupy podobnych idealnych klientów.

Dzięki temu osiągamy świetne wyniki. Posty trafiają do właściwych osób a reklamy są bardzo tanie i skuteczne. W skrócie system cały czas buduje idealną grupę klientów, sprawdzając reakcje, przejścia na strony czy zakupy w sklepie.

Często słyszę od klientów: a może tak raz w tygodniu? 
To zdecydowanie za mało, absolutne minimum to 2 posty w tygodniu, a najlepiej więcej.
Zalecamy minimum 8 postów promowanych w miesiącu ( z użycie systemu AI). Na każdy post przeznaczamy max 20 zł: wyniki: dotarcie do ok. 3000- 10 000 osób.
Można także część postów wrzucać niepromowanych ( czasami Facebook i tak je odrzuca- zawsze podając swoje dziwne zasady:) 

Posty promowane wchodzą także na Instagram, nawet jak nie masz tam konta- jeżeli system stwierdzi, że nie przynoszą one oczekiwanego rezultatu to nie będzie ich tam wyświetlał ( taki sprytny:)

Do planowania postów używamy zewnętrznego narzędzia, tak aby układać posty w tzw. linie postów, czyli tematy na jakie piszemy. To powoduje, że kalendarz postów jest wypełniony nawet na kilka miesięcy do przodu a niektóre posty będą się wyświetlały ponownie np. w okresie świątecznym lub w ramach lini postów. W ten sposób docelowo Twoje Social Media będą działały automatycznie bez ponoszenia dodatkowych kosztów za ich tworzenie. (świetna sprawa 🙂

Używamy także zewnętrznego oprogramowania do reklam w Google. Działa na podobnej zasadzie jak system AI do Facebook'a. System dobiera odpowiednie słowa kluczowe i optymalizuje stawkę reklamową. W ten sposób wspieramy treści, które publikujemy w Google My Business. 

Prawie każdy przedsiębiorca ma tzw. wizytówkę Google (mapa Google). GMB- Google My Business to świetne miejsce na publikację postów i mało kto o tym wie i to wykorzystuje. Publikujemy te same posty co na Facebook, z tym, że te treści pojawiają się w wynikach Google ( w przeciwieństwie do Facebookowych, które tylko są w ich ekosystemie).

Dodatkowe reklamy w Google/ YouTube to szybki sposób na dotarcie do klientów. Szczególnie podoba nam się reklama w poczcie Gmail czy na YouTube. Jeśli nie masz filmów YT do promocji, stworzymy video prezentacyjne- mamy mnóstwo fajnych programów do tego.

LinkedIn to miejsce które skupia przedsiębiorców i pracowników. W zależności od rodzaju działalności rekomendujemy także aby tam publikować posty. 

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist